Ryobi RY36LT33A-120 vs Powerplus POWXG50200
Ryobi RY36LT33A-120 i sammenligning med Powerplus POWXG50200
Hvorfor er Ryobi RY36LT33A-120 bedre end Powerplus POWXG50200?
Ryobi RY36LT33A-120 er bedre på flg. 7 punkter:
Hvorfor er Powerplus POWXG50200 bedre end Ryobi RY36LT33A-120?
Powerplus POWXG50200 er bedre på flg. 6 punkter:
Prissammenligning
Powerplus POWXG50200
Vi fandt ingen tilbud på Powerplus POWXG50200 lige nu
Driftstid, maks.
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Ukendt
  • Powerplus POWXG50200:
    Ukendt
💡 87 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Opladningstid
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 73 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batterispænding
  • Ryobi RY36LT33A-120: 36 V
    36 V
💡 26 V er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batteritype
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Li-Ion batteri
Lydniveau
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 88 dB er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Pris
Omdrejninger pr. minut
  • Ryobi RY36LT33A-120:
  • Powerplus POWXG50200: 3600 rpm
    3600 rpm
💡 7602 rpm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Teleskophåndtag
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Med teleskophåndtag
Batteriindikator
  • Ryobi RY36LT33A-120:
batteri medfølger
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Batteri medfølger
💡 25 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Plantebeskyttelsesbøjle
  • Ryobi RY36LT33A-120:
Motortype
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Elektrisk motor
    Benzinmotor
skuldersele medfølger
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 19 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Effekt
  • Ryobi RY36LT33A-120:
  • Powerplus POWXG50200: 1800 W
    1800 W
💡 636 W er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Udskifteligt batteri
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Udskifteligt batteri
💡 73 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Roterbart trimmerhoved
  • Ryobi RY36LT33A-120:
Trimmediameter
  • Ryobi RY36LT33A-120: 33 cm
    33 cm
  • Powerplus POWXG50200: 42 cm
    42 cm
💡 32 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Ekstra håndgreb
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Med ekstra håndgreb
    Med ekstra håndgreb
Driftstid, min.
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 54 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Kulfri motor
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Med kulfri motor
Model
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    RY36LT33A
Nettovægt
  • Ryobi RY36LT33A-120: 2.8 kg
    2.8 kg
  • Powerplus POWXG50200: 7.16 kg
    7.16 kg
💡 3 kg er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Oplader medfølger
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Oplader medfølger
💡 23 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Indeholder
  • Ryobi RY36LT33A-120:
Vibrationsniveau
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 ≤ 3 m/s² er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, min.
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 148 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, maks.
  • Ryobi RY36LT33A-120:
💡 155 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
trimmerhoved medfølger
  • Ryobi RY36LT33A-120:
    Trimmerhoved medfølger
💡 46 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion