Ryobi RY36LT33A-0 vs Powerplus POWPG40140
vs
Ryobi RY36LT33A-0 i sammenligning med Powerplus POWPG40140
Hvorfor er Ryobi RY36LT33A-0 bedre end Powerplus POWPG40140?
Hvorfor er Powerplus POWPG40140 bedre end Ryobi RY36LT33A-0?
Prissammenligning
Ryobi RY36LT33A-0
Davidsen
Ryobi RY36LT33A-0 græstrimmer 36V MAX POWER solo
BygXtra
Ryobi RY36LT33A-0 36V Græstrimmer – Solo
Se tilbud
Driftstid, maks.
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Powerplus POWPG40140:Ukendt
💡 87 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Opladningstid
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Powerplus POWPG40140:Ukendt
💡 73 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batterispænding
Ryobi RY36LT33A-0: 36 V
💡 26 V er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batteritype
Ryobi RY36LT33A-0:Li-Ion batteri
Lydniveau
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 88 dB er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Pris
Omdrejninger pr. minut
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 7602 rpm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Teleskophåndtag
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Powerplus POWPG40140:Uden teleskophåndtag
Batteriindikator
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
batteri medfølger
Ryobi RY36LT33A-0:✖Batteri medfølger
💡 25 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Plantebeskyttelsesbøjle
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Powerplus POWPG40140:Uden plantebeskyttelsesbøjle
Motortype
Ryobi RY36LT33A-0:Elektrisk motor
Powerplus POWPG40140:Benzinmotor
skuldersele medfølger
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 19 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Effekt
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 636 W er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Udskifteligt batteri
Ryobi RY36LT33A-0:✔Udskifteligt batteri
💡 73 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Roterbart trimmerhoved
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Powerplus POWPG40140:Uden roterbart trimmerhoved
Trimmediameter
Ryobi RY36LT33A-0: 33 cm
💡 32 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Ekstra håndgreb
Ryobi RY36LT33A-0:Med ekstra håndgreb
Powerplus POWPG40140:Med ekstra håndgreb
Driftstid, min.
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 54 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Kulfri motor
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Model
Ryobi RY36LT33A-0:RY36LT33A
Nettovægt
Ryobi RY36LT33A-0: 2.8 kg
Powerplus POWPG40140: 3.1 kg
💡 3 kg er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Oplader medfølger
Ryobi RY36LT33A-0:✖Oplader medfølger
💡 23 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Indeholder
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
Vibrationsniveau
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 ≤ 3 m/s² er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, min.
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 148 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, maks.
Ryobi RY36LT33A-0:Ukendt
💡 155 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
trimmerhoved medfølger
Ryobi RY36LT33A-0:✔Trimmerhoved medfølger
Powerplus POWPG40140:✔Trimmerhoved medfølger
💡 46 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion