Husqvarna 325iLK vs Ryobi RY36LTX40A-0
Husqvarna 325iLK i sammenligning med Ryobi RY36LTX40A-0
Hvorfor er Husqvarna 325iLK bedre end Ryobi RY36LTX40A-0?
Husqvarna 325iLK er bedre på flg. 3 punkter:
Hvorfor er Ryobi RY36LTX40A-0 bedre end Husqvarna 325iLK?
Ryobi RY36LTX40A-0 er bedre på flg. 4 punkter:
Driftstid, maks.
  • Husqvarna 325iLK:
    Ukendt
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Ukendt
💡 87 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Opladningstid
  • Husqvarna 325iLK:
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 73 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batterispænding
  • Husqvarna 325iLK: 36 V
    36 V
  • Ryobi RY36LTX40A-0: 36 V
    36 V
💡 26 V er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batteritype
    Li-Ion batteri
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Li-Ion batteri
Lydniveau
  • Husqvarna 325iLK: 96 dB
    96 dB
  • Ryobi RY36LTX40A-0: 95 dB
    95 dB
💡 88 dB er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Pris
Omdrejninger pr. minut
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 7602 rpm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Teleskophåndtag
    Uden teleskophåndtag
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Uden teleskophåndtag
Batteriindikator
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
batteri medfølger
    Batteri medfølger
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 25 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Plantebeskyttelsesbøjle
    Uden plantebeskyttelsesbøjle
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Uden plantebeskyttelsesbøjle
Motortype
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Elektrisk motor
skuldersele medfølger
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Skuldersele medfølger
💡 19 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Effekt
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 636 W er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Udskifteligt batteri
    Udskifteligt batteri
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 73 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Roterbart trimmerhoved
    Uden roterbart trimmerhoved
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Med roterbart trimmerhoved
Trimmediameter
  • Ryobi RY36LTX40A-0: 40 cm
    40 cm
💡 32 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Ekstra håndgreb
    Med ekstra håndgreb
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Med ekstra håndgreb
Driftstid, min.
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 54 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Kulfri motor
    Med kulfri motor
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    Med kulfri motor
Model
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
    RY36LTX40A
Nettovægt
  • Husqvarna 325iLK: 2.9 kg
    2.9 kg
  • Ryobi RY36LTX40A-0: 4 kg
    4 kg
💡 3 kg er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Oplader medfølger
    Oplader medfølger
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 23 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Indeholder
    Græstrimmer med trimmerudstyr
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
Vibrationsniveau
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 ≤ 3 m/s² er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, min.
  • Husqvarna 325iLK: 179 cm
    179 cm
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 148 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, maks.
  • Husqvarna 325iLK: 179 cm
    179 cm
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 155 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
trimmerhoved medfølger
    Trimmerhoved medfølger
  • Ryobi RY36LTX40A-0:
💡 46 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion