Gardena EasyCut 23/18V P4A vs Gardena ComfortCut 23/18V P4A
vs
Gardena EasyCut 23/18V P4A i sammenligning med Gardena ComfortCut 23/18V P4A
Hvorfor er Gardena EasyCut 23/18V P4A bedre end Gardena ComfortCut 23/18V P4A?
Hvorfor er Gardena ComfortCut 23/18V P4A bedre end Gardena EasyCut 23/18V P4A?
Prissammenligning
Gardena EasyCut 23/18V P4A
Amazon.de
Gardena Akku-Trimmer EasyCut 23/18V P4A Ready-to-Use Set: Rasentrimmer mit 230 mm Schnittkreis, Verstellbarer Griff, Pflanzenschutzbügel und Stielneigungsverstellung, inkl. 18 V P4A Akku (14700-20)
Proshop
Gardena Batteritrimmer EasyCut 23 / 18V P4A komplet sæt
Se tilbud
happii
Se tilbud
Merlin
Værktøjsboden
Gardena Trimmer EasyCut 23/18V P4A, komplet med batteri og oplader.
Gardena ComfortCut 23/18V P4A
avXperten
Gardena Akku-Trimmer ComfortCut 23/18V-P4A Uden batteri
Conrad Elektronik
GARDENA ComfortCut 23/18V-P4A solo Græstrimmer Batteridrevet uden batteri
Proshop
Gardena Batteritrimmer ComfortCut 23 / 18V P4A uden batteri og lader
CS Megastore
(ComputerSalg) Gardena Batteridrevet græstrimmer ComfortCut 23/18V, solo
Staypro
Gardena ComfortCut Græstrimmer uden batteri og oplader
Driftstid, maks.
Gardena EasyCut 23/18V P4A: 45 min.
Gardena ComfortCut 23/18V P4A: 135 min.
💡 87 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Opladningstid
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Ukendt
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Ukendt
💡 73 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batterispænding
Gardena ComfortCut 23/18V P4A: 18 V
💡 26 V er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batteritype
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Li-Ion batteri
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Li-Ion batteri
Lydniveau
Gardena EasyCut 23/18V P4A: 85 dB
Gardena ComfortCut 23/18V P4A: 74 dB
💡 88 dB er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Pris
Omdrejninger pr. minut
💡 7602 rpm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Teleskophåndtag
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Med teleskophåndtag
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Med teleskophåndtag
Batteriindikator
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Med batteriindikator
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Med batteriindikator
batteri medfølger
Gardena EasyCut 23/18V P4A:✔Batteri medfølger
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:✖Batteri medfølger
💡 25 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Plantebeskyttelsesbøjle
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Med plantebeskyttelsesbøjle
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Med plantebeskyttelsesbøjle
Motortype
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Elektrisk motor
skuldersele medfølger
💡 19 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Effekt
💡 636 W er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Udskifteligt batteri
Gardena EasyCut 23/18V P4A:✔Udskifteligt batteri
💡 73 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Roterbart trimmerhoved
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Med roterbart trimmerhoved
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Med roterbart trimmerhoved
Trimmediameter
Gardena EasyCut 23/18V P4A: 23 cm
Gardena ComfortCut 23/18V P4A: 23 cm
💡 32 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Ekstra håndgreb
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Med ekstra håndgreb
Gardena ComfortCut 23/18V P4A:Med ekstra håndgreb
Driftstid, min.
💡 54 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Kulfri motor
Model
Nettovægt
Gardena ComfortCut 23/18V P4A: 2.5 kg
💡 3 kg er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Oplader medfølger
Gardena EasyCut 23/18V P4A:✔Oplader medfølger
💡 23 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Indeholder
Gardena EasyCut 23/18V P4A:Græstrimmer, batteri, oplader
Vibrationsniveau
Gardena EasyCut 23/18V P4A: ≤ 2.5 m/s²
Gardena ComfortCut 23/18V P4A: ≤ 2.5 m/s²
💡 ≤ 3 m/s² er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, min.
💡 148 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, maks.
💡 155 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
trimmerhoved medfølger
💡 46 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion