Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750 vs Ryobi RY36LT33A-120
vs
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750 i sammenligning med Ryobi RY36LT33A-120
Hvorfor er Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750 bedre end Ryobi RY36LT33A-120?
Hvorfor er Ryobi RY36LT33A-120 bedre end Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750?
Prissammenligning
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750
Proshop
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 (SOLO)
Gratis forsendelse
Se tilbud
10-4
Bosch Advanced buskrydder 23 cm, 36V, SOLO 06008C1K02 - u/batteri
Se tilbud
Merlin
happii
BygXtra
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder – Solo
Ryobi RY36LT33A-120
Bilka
Ryobi græstrimmer 36 V
Føtex
Ryobi græstrimmer 36 V
Davidsen
Ryobi RY36LT33A-120 græstrimmer 36V MAX POWER
Homeshop
Ryobi 36V Ry36lt33a-120 Græstrimmer 5133004545 ✓ På lager - klar til levering og afhentning
Driftstid, maks.
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Ukendt
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 87 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Opladningstid
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750: 70 min.
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 73 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batterispænding
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750: 36 V
Ryobi RY36LT33A-120: 36 V
💡 26 V er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Batteritype
Ryobi RY36LT33A-120:Li-Ion batteri
Lydniveau
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 88 dB er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Pris
Omdrejninger pr. minut
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750: 6400 rpm
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 7602 rpm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Teleskophåndtag
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Uden teleskophåndtag
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
Batteriindikator
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
batteri medfølger
Ryobi RY36LT33A-120:✔Batteri medfølger
💡 25 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Plantebeskyttelsesbøjle
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Med plantebeskyttelsesbøjle
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
Motortype
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Elektrisk motor
Ryobi RY36LT33A-120:Elektrisk motor
skuldersele medfølger
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 19 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Effekt
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 636 W er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Udskifteligt batteri
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:✔Udskifteligt batteri
Ryobi RY36LT33A-120:✔Udskifteligt batteri
💡 73 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Roterbart trimmerhoved
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Uden roterbart trimmerhoved
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
Trimmediameter
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750: 33 cm
Ryobi RY36LT33A-120: 33 cm
💡 32 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Ekstra håndgreb
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Med ekstra håndgreb
Ryobi RY36LT33A-120:Med ekstra håndgreb
Driftstid, min.
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 54 min. er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Kulfri motor
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:Med kulfri motor
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
Model
Ryobi RY36LT33A-120:RY36LT33A
Nettovægt
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750: 3.4 kg
Ryobi RY36LT33A-120: 2.8 kg
💡 3 kg er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Oplader medfølger
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:✖Oplader medfølger
Ryobi RY36LT33A-120:✔Oplader medfølger
💡 23 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion
Indeholder
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
Vibrationsniveau
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 ≤ 3 m/s² er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, min.
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 148 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
Længde, maks.
Ryobi RY36LT33A-120:Ukendt
💡 155 cm er gennemsnittet for alle sammenlignede græstrimmere
trimmerhoved medfølger
Bosch Advanced BrushCut 36V-23-750:✖Trimmerhoved medfølger
Ryobi RY36LT33A-120:✔Trimmerhoved medfølger
💡 46 % af de sammenlignede græstrimmere har denne funktion